Nye fagarbeidarar 2017

Me gratulerar nye fagarbeidarar! 
 

Daniel Pettersen -  Elektrikarfaget
Meland Elektro AS

Kenneth Erstad - Anleggsmaskinførarfaget
Alversund Maskinstasjon AS 

Vilde Seljelid Tveito - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Thale Kristina Heimdal Varfjell - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Meland Kommune

Eivind Urhaug - Tømrarfaget
Majo Eigedom AS

Jan Richard Alvær Midtgård - Røyrleggjarfaget
Hjelmås VVS AS

Fredrick Hordvik Espelid - Tømrarfaget
Villanger & Sønner AS 

Simon Olai Vabø - Industrimekankarfaget
Modex AS, avd. Mongstad

Sondre Følid Vågenes - Industrimekanikarfaget
Modex AS, avd. Mongstad 

Ann-Iren Kvamme Totland -  Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Solhaugen Barnehage

Siv-Charlotte Hindenes -  Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Linn Fitje Dale -  Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Lill Iren Kvalheim Vik - Helsearbeidarfaget
Meland Kommune 

Lisa-Marie Albertsen - Helsearbeidarfaget
Meland Kommune 

Kristoffer Askeland - Hjulutrustningsfaget
Dekkhuset AS 

Adrian Høgheim Vaktskjold - Industrimekanikarfaget
PSW Group AS 

Jørgen Jakobsen - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Milica Milicevic Idsø - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune 

Victoria Wisnes - Helsearbeidarfaget
Austrheim Kommune

Erlend Johannessen - IKT-servicefaget
Ikt-Tjenester Nordhordland 

Ida Mari Hafsås Ulvatn - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Stine Hjortland Vågset - Helsearbeidarfaget
Masfjorden Kommune 

Miriam Standnes Haugen - Helsearbeidarfaget
Masfjorden Kommune 

Mathias Blindheim - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Anders Grønhaug Apold - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS

Ørjan Johan Morseth - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune 

Henrik Fanebust - Platearbeidarfaget
Caverion  

Vegard Gullaksen - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Adrian Skårnes - Platearbeidarfaget
Caverion

Alice Haugland Espeland - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS

Simen Hodnekvam Natås - Landbruksmaskinmekanikarfaget
Storebø Bil & Traktor AS

Andrea Hosøy Furnes - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Hans-Birger Olsen Strømsnes - Skogfaget
Lerøy Skog AS

Erlend Kvalvaag - Skogfaget
Lerøy Skog AS 

Robin Østerbø - Industrimekanikarfaget
Oster Pukk og Sand AS 

Christer Andrè Bergås Morken - Industrimekanikarfaget
Oster Pukk og Sand AS 

Bjørnar Smørdal Grindheim - Røyrleggjarfaget
Lindås Rør og Sanitær AS 

Tonje Holmås Kvalheim - Sveisefaget
Caverion 

Emilie Kristane Sandal - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune

Espen Hella Hauge - Betongfaget
Nordhordland Grunn og Betong AS 

Knut Olav Øyerhavn Ulvenes - Tømrarfaget
KB Entreprenør AS 

Fredrik Walde Andersen - Tømrarfaget
Byggteam Vest AS

Irene Rabago Aagaard - Helsearbeidarfaget
Lindås kommune 

Kristin Otterskred Lundal - Helsearbeidarfaget
Austrheim kommune 

Amund Bjørnøy Alver - Elektrikarfaget
Risnes Elektro AS

Vegard Kvamme - Tømrarfaget
Byggteam Vest AS 

Trude Njøten - Helsearbeidarfaget
Fedje kommune 

Mohammad Mohammadi - Røyrleggjarfaget
Lindås Rør og Sanitær AS

Birte Skurtveit Davidsen - Barne- og ungdomsarbeidarfaget.
Meland Kommune 

Espen Wilmann Dalseide - Elektrikarfaget
Meland Elektro AS 

Nathalie Bergaas Salhus - Frisørfaget
Salong Evita AS 

Sondre Røskeland - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS 

Jarand Bredholt - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS 

Isak Andre Espetvedt Maaseide - Rørleggjarfaget
Lindås Rør & Sanitær AS