Nye fagarbeidarar 2019

Me gratulerar nye fagarbeidarar!

Vinnjar Sandvik Johannessen - Rørleggjarfaget
Lindås VVS Nils Træland AS

Øyvind Strømsnes - Tømrarfaget
Seim Bygg AS

Olav Nyheim - Elektrikarfaget
Meland Elektro AS

Ole-Thomas Hjelmtveit - Elektrikarfaget
Mongstad Industrier AS

Marius Køhne Hoff - Bilskadefaget
Eknes Karosseri AS

Markus Skjelanger - Elektrikarfaget
Nordhordland Elektro AS

Robin Viktun Haukås - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS

Andreas Solbakk Stormark - Tømrarfaget
Hammar-Kameratane AS

Jørgen Enge Nordland - Tømrarfaget
Jan Erling Borge

Nye fagarbeidarar 2018

Me gratulerar nye fagarbeidarar!

Anders Skurtveit - Elektrikarfaget
Risnes Elektro AS

Anja Lygre - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Solhaugen Barnehage SA

Markus Aske Buene - Tømrarfaget
Waage Bygg AS

Ronny Haukøy Madsen - Tømrarfaget
Villanger & Sønner AS

Dimitris Johan Hosøy Gialousis - Salsfaget
Kafedrift AS (avd. Folkemunne kafe)

Gjert Ragnvald Haukeland Mjøs - Bilfaget, lette kjøretøy
Fosnøy Bilsenter AS

Gaute Sebastian Olsen Færø - Bilfaget, lette kjøretøy
Eknes Karosseri AS

Heine Litleskare Eknes - Billakkerarfaget
Eknes Karosseri AS

Alf-Magnus Edvardsen - Betongfaget
Betongentreprenør T. Dale AS

Malin Albertsen - Helsearbeidarfaget
Meland Kommune

Gro Karin Olsen Stenstvedt - Sveisefaget
Caverion

Laila Beate Erstad . Kontor- og administrasjonsfaget
NAV - Lindås Kommune

Caroline Haugsdal - Kontor- og administrasjonsfaget
Meland Kommune

Håvard Mohn Danielsen - Tømrarfaget
Byggteam Vest AS

Markus Monsen - Tømrarfaget
Byggmester Solberg AS

Stig Morten Halland - Billakkerarfaget
GT Lakk & Karosseri AS

Maria Skomsøy - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS

Tonje Holmås Kvalheim - Industrirørleggjarfaget
Caverion

Brugrand Kjell Eirik - Platearbeidarfaget
Caverion 

Jovita Stirbyte - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Meland Kommune

Ann Kristin Sæle Rosendahl - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Austrheim Kommune

Lars Klokkeide Sandvik - Betongfaget
H.Sandvik AS

Anja Helen Isvik - IKT-servicefaget
IKT-Tjenester Nordhordland 

Simen Garlid Sundt - Rørleggjarfaget
Hole VVS AS

Iver Halland - Tømrarfaget
Hindenes Hus AS

Vidar Konglevoll - Tømrarfaget
Seim Bygg AS

Mats Romar Haugland - Anleggsmaskinmekanikarfaget
Anlegg og Industriteknikk AS

Christine Halvorsen Eide - Frisørfaget
Adorn Frisør AS

Annette Anderen Waage - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Lena Abelsen Vabø - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune

Bertine Træland Hella - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune

Sidra Fyllingsnes - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune

Stephanie Rose Generoso - Helsearbeidarfaget
Austrheim Kommune

Sondre Skår - Bilfaget, lette kjøretøy
Meland Auto AS

Erlend Kvalheim Holmås - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune

Samrawit Sium Bereketab - Helsearbeidarfaget
LIndås Kommune

Daniel Ystebø Bakke - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS

Ole-Jørgen Hjelmtveit Morken - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS

Petter Røskeland Ulstein - Elektrikarfaget
Nordhordland Elektro AS

Ina Miriam Ekse - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Meland Kommune

Martin Skiftesvik - Bilfaget, lette kjøretøy
Radøy Auto AS 

Remi Risnes Fjellsende - Bilfaget, lette kjøretøy
Fosenøy Bilsenter AS 

Damian Wojciech Kopciuch - Elektrikarfaget
Risnes Elektro AS 

Nye fagarbeidarar 2017

Me gratulerar nye fagarbeidarar! 
 

Daniel Pettersen -  Elektrikarfaget
Meland Elektro AS

Kenneth Erstad - Anleggsmaskinførarfaget
Alversund Maskinstasjon AS 

Vilde Seljelid Tveito - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Thale Kristina Heimdal Varfjell - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Meland Kommune

Eivind Urhaug - Tømrarfaget
Majo Eigedom AS

Jan Richard Alvær Midtgård - Røyrleggjarfaget
Hjelmås VVS AS

Fredrick Hordvik Espelid - Tømrarfaget
Villanger & Sønner AS 

Simon Olai Vabø - Industrimekankarfaget
Modex AS, avd. Mongstad

Sondre Følid Vågenes - Industrimekanikarfaget
Modex AS, avd. Mongstad 

Ann-Iren Kvamme Totland -  Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Solhaugen Barnehage

Siv-Charlotte Hindenes -  Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Linn Fitje Dale -  Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Lill Iren Kvalheim Vik - Helsearbeidarfaget
Meland Kommune 

Lisa-Marie Albertsen - Helsearbeidarfaget
Meland Kommune 

Kristoffer Askeland - Hjulutrustningsfaget
Dekkhuset AS 

Adrian Høgheim Vaktskjold - Industrimekanikarfaget
PSW Group AS 

Jørgen Jakobsen - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Milica Milicevic Idsø - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune 

Victoria Wisnes - Helsearbeidarfaget
Austrheim Kommune

Erlend Johannessen - IKT-servicefaget
Ikt-Tjenester Nordhordland 

Ida Mari Hafsås Ulvatn - Barne- og ungdomsarbeidarfaget
Lindås Kommune

Stine Hjortland Vågset - Helsearbeidarfaget
Masfjorden Kommune 

Miriam Standnes Haugen - Helsearbeidarfaget
Masfjorden Kommune 

Mathias Blindheim - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Anders Grønhaug Apold - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS

Ørjan Johan Morseth - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune 

Henrik Fanebust - Platearbeidarfaget
Caverion  

Vegard Gullaksen - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Adrian Skårnes - Platearbeidarfaget
Caverion

Alice Haugland Espeland - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS

Simen Hodnekvam Natås - Landbruksmaskinmekanikarfaget
Storebø Bil & Traktor AS

Andrea Hosøy Furnes - Logistikkfaget
CCB Mongstad AS 

Hans-Birger Olsen Strømsnes - Skogfaget
Lerøy Skog AS

Erlend Kvalvaag - Skogfaget
Lerøy Skog AS 

Robin Østerbø - Industrimekanikarfaget
Oster Pukk og Sand AS 

Christer Andrè Bergås Morken - Industrimekanikarfaget
Oster Pukk og Sand AS 

Bjørnar Smørdal Grindheim - Røyrleggjarfaget
Lindås Rør og Sanitær AS 

Tonje Holmås Kvalheim - Sveisefaget
Caverion 

Emilie Kristane Sandal - Helsearbeidarfaget
Lindås Kommune

Espen Hella Hauge - Betongfaget
Nordhordland Grunn og Betong AS 

Knut Olav Øyerhavn Ulvenes - Tømrarfaget
KB Entreprenør AS 

Fredrik Walde Andersen - Tømrarfaget
Byggteam Vest AS

Irene Rabago Aagaard - Helsearbeidarfaget
Lindås kommune 

Kristin Otterskred Lundal - Helsearbeidarfaget
Austrheim kommune 

Amund Bjørnøy Alver - Elektrikarfaget
Risnes Elektro AS

Vegard Kvamme - Tømrarfaget
Byggteam Vest AS 

Trude Njøten - Helsearbeidarfaget
Fedje kommune 

Mohammad Mohammadi - Røyrleggjarfaget
Lindås Rør og Sanitær AS

Birte Skurtveit Davidsen - Barne- og ungdomsarbeidarfaget.
Meland Kommune 

Espen Wilmann Dalseide - Elektrikarfaget
Meland Elektro AS 

Nathalie Bergaas Salhus - Frisørfaget
Salong Evita AS 

Sondre Røskeland - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS 

Jarand Bredholt - Elektrikarfaget
Helland Elektro AS 

Isak Andre Espetvedt Maaseide - Rørleggjarfaget
Lindås Rør & Sanitær AS